Isle
of the Damned – Mark Colegrove (USA)
Los
Maravillosos – David
González (España)
The
Grave Bandits – Tyrone Acierto (Philippines)
Planet
of the Vampire Women – Darin Wood (USA)
CURTMETRATGES - CORTOMETRAJES - SHORT FILMS
Cazador de Zombies - Jacint Espuny (España)
Fist of Jesus
- David Muñoz (España)
F14F16 - Sor Prendida
(España)
Búnker Z –
Marc barceló i Josep Serra (Catalunya)
Lvoluten Osken
– Javi Camino (Trnavia)
Un chico
raro – Javi Camino (España)
Happy Birtday Mr Zombie – David Leclercq (Belgium)
Thy Kill Be Done – Greg Hanson & Casey Regan (USA)
Sink Hole – Greg Hanson (USA)
L'Últim refugi – Marc barceló i Josep Serra (Catalunya)
Giant Squid – Maxwell O. Perry (USA)
l’attaque du monstre géant suceur de cerveaux de l’espace – Guillaume Rieu (France)
Crónica del fin de un
mundo – Luis Briceno
(France)
The elaborate end of Robert Ebb – Clement Bolla, Fx Goby &
Matthieu Landour (France)
CARGOLS!
– Geoffrey Cowper (España)
Red Blob Massacre – Emilia Javanica (USA)
Tot Clar – Xerra Torres (Valencia)
Tous les hommes s'appellent Robert – Marc-Henry Boulier (France)
Setmana Santa – Pep Aguado (España)
Affection – Jimmy ScreamerClauz (USA)
Molecular Zombi – pablo Llorens (España)
g0d – Serafín Mesa y Alexis Muiños (Argentina-España)
Earwigs – Bruce Legrow (Canada)
Certified – Luke Guidici (USA)
Merry Christmas – Pablo Palazón (España)
CHEWBACCAN
– Jorge Jarel Sanjurjo (España)
CIUDADANO
PESADO – David Gonzalez (España)
MANCLAM, The Shell From Hell – Huw Evans (Canada)
Me enamore de una mujer boba – Naxo Fiol (España)
La educación te puede salvar la vida – Aratz Juanes (España)
La Imagen en la Lengua – Pablo Palazón (España)
WILL
SMITH – Victor Olid y Nacho Fiol (España)
Cabanyal Z 1x01 – Joan Alamar (España)
SI
AMANECE! – Diego Real Bautista y Francisco José Rubio Anes (España)
ORIJEN – Jorge Jarel Sanjurjo (España)
Till Death Do Us Part – Julián Lara (USA)
Killrats – Isaac Berrokal (España)
La Casta – Victor y Raul Tejera (España)
Josep Pig III - The Bertín Osborne's Show – Produccions Cony
(Ribera del Xúquer)
El
Martillo de las Brujas – Sol
Charlotte y J. Oskura Nájera (España)
DON QUIJOTE Y LOS
DEMONIOS – Simon Fariza (España)
Panic
a una mort ridicula – Lluis
Almiñana i Artur vendrell (España)
LA VENGANZA DE LA PLANTA MIMADA – Jorge Jarel Sanjurjo (España)
BATH
SALTS 2 – Jorge Núñez (España)
METAL
CREEPERS – J. Oskura Nájera y Adrián Cardona (España)
Cap comentari:
Publica un comentari a l'entrada